Oproep verhalen voor brochure

Voor onze toekomstige brochure zijn we op zoek naar enkele korte verhalen/foto's van onze vrijwilligers (of klanten). Wil je graag je steentje bijdragen? Kijk dan zeker eens of je ons kan helpen met onderstaande onderwerpen:

leysin-352.jpg

Voor onze toekomstige brochure zijn we op zoek naar enkele korte verhalen/foto's van onze vrijwilligers (of klanten). Wil je graag je steentje bijdragen? Kijk dan zeker eens of je ons kan helpen met onderstaande onderwerpen:

Een foto van vroeger en nu:
Heb je nog een leuke foto liggen van een vroegere Intersoc (werk)vakantie - tijdens het werk of in je vrije tijd- en heb je zin om deze nog eens zo goed mogelijk opnieuw te maken tijdens een volgende (werk)vakantie? Stuur je leukste foto's zeker door en wie weet verover je wel een plekje in onze volgende brochure!

Intersoc, echte vakantieliefde:
Ben of ken je een echt Intersoc-koppel met een Intersoc-baby (op komst of misschien al wat groter)? Stuur ons zeker een mailtje met een korte uitleg van je gezin en hoe jullie elkaar ontmoet hebben. Zo kunnen we jullie liefde voor elkaar en voor Intersoc delen met anderen.

Kan je ons helpen? Dan mag je mailen naar lore.bollen@intersoc.be met als onderwerp "Oproep Intersoc brochure".

Bedankt voor jullie hulp!